biuro ETA

Wiadomości

Strona 1 z 4  > >>

Odliczenia od dochodu i przychodu w roku 2013
02-01-2014
Więcej...

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe ETA


ul. Tetmajera 42/9
75-610 Koszalin

Joanna Ozga
tel.: 698 731 506

Formularz

Rozliczenia firm

Fachowe metody rozliczania firm gwarancją Twojego sukcesu

Aby firma funkcjonowała w sposób prawidłowy i osiągała maksymalne zyski musi mieć zapewnioną profesjonalną obsługę w zakresie księgowości, kadr i płac oraz innych czynności, zwanych popularnie rozliczaniem firm.

Trzeba w tym miejscu podkreślić, że takie rozliczanie firm, będzie skuteczne tylko wówczas, gdy regularnie we właściwy sposób będziemy oceniać bieżącą sytuację, możliwości i zagrożenia firmy w kontekście aktualnych przepisów z zakresu m.in. prawa gospodarczego, finansowego i dopasujemy działania do stanu faktycznego, terminowo wywiązując się z zobowiązań m.in. wobec ZUS, czy Urzędu Skarbowego.

Tak to robimy w koszalińskim Biurze rachunkowym Eta

W naszym Biurze rachunkowym dbamy o bezpieczeństwo finansów w Twojej firmie pod każdym względem. Nie boimy się spraw trudnych i nie do rozwiązania.

W każdej chwili możesz sprawdzić nasz certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów (nr 44193/2010). Posiadamy też obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Jesteśmy zdania, że w finansach liczy się przede wszystkim szybkość reakcji, rzetelność i terminowość. To właśnie te cechy, obok pasji, charakteryzują nasze działanie w imieniu naszych Zleceniodawców.

Dołącz do zadowolonych klientów już dziś!